אין ספק, זיופים של מותגים, (כמו גם פטנטים, סימנים רשומים ושאר הפרות של קניין רוחני וזכויות יוצרים) הם "הילד הרע" של השיווק הדיגיטלי בכלל ומכירות און-ליין בפרט. רבים מהמשווקים, הסוחרים ובעלי החנויות האינטרנטיות לא יודעים שיש כלי הגנה יעילים ביותר, ואלה שכן מודעים ל"תרופה למחלה" משוכנעים שזהו תהליך ארוך , מורכב ובעיקר יקר. ובכן, אנחנו הולכים להראות לך שההיפך הוא הנכון!!!

הספקות שלך ברורים לנו:

"מה… עכשיו נתחיל לחפש את הזייפן הסיני… לך תמצא אותו… ואם נמצא מה נעשה?… נתבע אותו?…" – מסוג המשפטים שאנחנו שומעים בכל יום מהעוסקים לפרנסתם במסחר און-ליין – סוחרים גדולים וקטנים כאחד. כאמור, יש מה לעשות, ואנחנו משתמשים בנשק של הזייפנים והמעתיקנים, רק הפעם, החיצים מופנים אליהם.

ניטור של המוצרים באינטרנט והסרה של חיקויים 24/7 באמצעים אוטומטיים

ניטור המעתיקן – יש בידינו כלים דיגיטליים מתקדמים מבוססי אלגוריתמים חכמים ובהם גם מערכת ניטור המסוגלת לאתר חיקוי או זיוף של מותג או מוצר 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע. וזה רק הצעד הראשון…

ניתוח הפרות – בדיקה שאנחנו, כעורכי דין המתמחים בקניין רוחני, עושים כדי לוודא את החוקיות של הצעד הבא- בדיקה זו חשובה כיוון שהסרה של פרסום של מתחרה ללא סיבה מוצדקת יכולה לגרור צעדי ענישה מצד אתר המכירות ו/או המתחרה שיפגעו במכירות שלכם ואף יותר מכך.

הסרת הזיופים וההפרות – הפעם אלה אלגוריתמים חכמים שתפקידם להוריד מהרשת את המוצר המזוייף וזה כולל הורדת חיקויים ומוצרים מזוייפים גם מחנויות אתרי המסחר הגדולים בעולם כמו אמזון, אטצי, עלי-אקספרס, עליבאבא ועוד.

הנזק שגורמים זייפנים הוא כפול ומכופל:

פגיעה ישירה ומשמעותית (לעיתים קטלנית) במכירות שלך.

במקרים רבים הזייפן מתחרה בך כשהמחיר שלו זול יותר. 

השקעת בעיצוב מוצר, בקטלוג תמונות בפרסום ושיווק ו…הופ… מישהו העתיק את כל אלה ועכשיו מתחרה בך.

הזייפן מייצר באיכות נמוכה מוצר דומה/זהה שאורך חייו קצר יותר וגורם לפגיעה תדמיתית קשה במותג שלך שהוא איכותי יותר ועמיד יותר לאורך זמן.

אלה הם  ארבעת סוגי הנזק הנפוצים ביותר. יש עוד, אבל ברור שמעבר למפח הנפש מדובר בנזק כספי ישיר, כבד וכואב. ועדיין, רבים מהפונים אלינו מתחבטים בדילמה: "לא מספיק ההפסדים הכספיים עכשיו אני צריך לשלם עוד גם בעבור עלויות הגנה? זה לא בשבילי!".

ובכן… בדיוק כמו שחשבת שאין מה לעשות נגד זייפנים ומסתבר שיש, גם עלויות ההגנה, אצלנו בכל אופן, נמוכות בהרבה ממה שחשבת.

הסרנו גם את מחסום העלות שהקשתה על רבים ליהנות מהגנה מפני זיופים

ישנן מעט חברות שמבצעות ניטור זייפנים והסרה של חיקויים 24/7 באמצעים דיגיטליים. בלי עורכי דין ובלי פניה לבתי משפט. אבל… יש כאן שני מוקשים גדולים: מוקש ראשון – אותן חברות דורשות ממך, כתנאי בסיס להפעלת השירות, רישום זכויות קניין רוחני כמו: רישום פטנט, מדגם, סימן מסחרי וכדומה. חברות אלה אינן מעסיקות עורכי דין שיעשו את הרישום כחלק מהשירות מה שמאלץ אותך לפנות לעורך דין שיבצע את הרישום, תהליך שאצל מרבית משרדי עורכי הדין כרוך בהוצאה כספית גבוהה. מוקש שני – עלות השירות של חברות אלה מבוססת במרבית המקרים על שיטת הריטיינר שעלותו מסתכמת בכמה אלפי שקלים בכל חודש ומגיעה אף לעשרות אלפי ₪. אין פלא איפוא, שרבים לא יכולים להרשות לעצמם שירות זה. כאן אנחנו נכנסים לתמונה עם כמה יתרונות בולטים גם בעניין העלות. הנה:

היתרונות שלנו – מעטפת שירותים רחבה ביותר במחיר נמוך משמעותית מהמקובל

השירות המקיף – כעורכי דין בתחום הקניין הרוחני אנחנו יכולים: 

גם לבצע את רישום זכויות הקניין הרוחני (מה שאף חברה מתחום הONLINE BRAND PROTECTION אינה יכולה לבצע עבורך) 

גם לבצע את הניטור והסרת הזיופים באופן שוטף ואוטומטי 

וגם, כמומחים בתחום, לייעץ לך מה נדרש ומה הכי כדאי לעשות כדי לא להשקיע כספים ברישום זכויות מיותרות שעולה הרבה כסף אך לא מעניק הגנה. לדוגמא: רישום סימן מסחר – באופן שלא יכובד על ידי אמזון.

עלות השירות – לא נכנסנו למספרים והשוואת מחירים מאחר ולא מונחת כרגע על שולחננו הבעיה שדורשת טיפול ומתוקף כך גם אי אפשר לתמחר אותה בשלב זה. אבל… לנוכח היקף הזיופים וההעתקות שרק הולך וגובר, וכדי שהשירות יהיה נגיש גם לסוחר הבודד או חברות קטנות יותר, גיבשנו מסלולי ריטיינר חודשי בעלויות נמוכות בהרבה או בתמחור לפי מס' הורדות בפועל. שירות זה כולל גם טיפול ברישום הזכויות הנדרשות בכל מדינה בעולם, משולב בייעוץ שוטף של עו"ד מוסמך ומנוסה מהתחום.

התפיסה העסקית – בהתנהלות למול הלקוח אנחנו עושים כל מה שניתן כדי להקטין עלויות ולזרז תהליכים. זו מטרה משותפת, לנו ולך ובסופו של יום שנינו מרוויחים: לך ניתנת הגנת זכויות היוצרים והקניין הרוחני הטובה ביותר בעלויות שלא יינתנו לך בשום מקום אחר, אנחנו מרוויחים ממליץ שישמח להפנות אלינו עוד לקוחות.

ובשורה התחתונה

בכל הקשור לקניין רוחני, זכויות יוצרים ובמיוחד כשמדובר בזיופים של מותגים שווה לך ליצור קשר. המפגש איתנו לא כרוך בתשלום ואין בו שום התחייבות שלך כלפינו.

 

חייגו: 073-374-5060

הגנה מחיקויים

 

יש לך שאלה? צריך עזרה?השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם