עו"ד עומרי סגל עורך דין פטנטים

אנו חיים בעידן בו כל תחומי החיים מתקיימים במקביל ברשת הדיגיטלית והמסחר המקוון בראשה. לכן, כעורכי דין בתחום הקניין הרוחני, אנו שמים דגש על רישום הזכויות בצורה המוכוונת לאכיפה יעילה בערוצי ההפצה של היום ואכיפת זכויות הקניין הרוחני באינטרנט באמצעות אלגוריתמים שפותחו למטרה אחת- לחפש ולאתר שימוש לא חוקי בזכויות הקניין הרוחני שלך ולהסיר את ההפרות מהרשת במהירות וביעילות מקסימאלית.

מומחיות בתחום הקניין הרוחני

עומרי סגל, עו"ד המתמחה בתחום הקניין הרוחני, חבר הוועדה הלאומית לקניין רוחני בישראל, עם וותק של למעלה מ10 שנים בייעוץ, ליווי וייצוג משפטי של חברות ומיזמים רבים בארץ ובעולם, במשרדי עורכי פטנטים גדולים, משרדי עו"ד העוסקים בליטיגציה בתחום הקניין הרוחני, ניהול תיקי קניין רוחני של חברות הנסחרות בנאסד"ק וניהול חברת SAAS אשר פיתחה וסיפקה שירותי הגנת קניין רוחני בטכנולוגיה חדשנית.  

שותף מייסד של מספר סטארטאפים, חברות הייטק, חברות לפיתוח מוצרים טכנולוגיים ועסקים בינלאומיים. משמש כיועץ לעסקים וחברות, ועו"ד ללקוחות המשרד. זאת בנוסף להיותו ממציא ויזם בעצמו החי באקו-סיסטם היזמי הישראלי. דוגל בשקיפות מקסימלית וחיסכון בהוצאות ללקוח תוך השגת תוצאות ללא פשרות.

 

השירותים שלנו
ממליצים
qoutes
אמוץ קוסקס
מנכ”ל SayVU Technologies Ltd

עו”ד סגל מספק לנו שנים שירות אישי ומקצועי בכל תחומי הקניין הרוחני, תוך התאמה של אסטרטגיית הקניין הרוחני עם הפיתוח העסקי והטכנולוגי של החברה

qoutes
qoutes
עידו סונינו

עו"ד שוורץ וסגל טיפלו עבורי ברישום מדגם וסיפקו לי את כל המידע שהייתי צריך לקראת השקת המוצר שלי באמזון

qoutes
qoutes
אנונימית

עו"ד סגל דאג שיסירו סרטון חושפני שלי ממספר אתרים במהירות ובלי להגיש תביעה, עזר לי מאוד

qoutes
qoutes
עודד הייזלר

 שירות מהיר, מתוקתק ובלי תקלות, הכל במחיר מתאים לכל כיס!

qoutes
qoutes
סיון יעקוביץ
יוצרת ומפיקה

אחרי שכבר כמעט התייאשתי, עו״ד עומרי ייעץ בסבלנות ופתר לי סוגיית דיני זכויות יוצרים באנגליה וארה״ב וכך עזר לי לקבל זכות לשימוש בזכויות יוצרים במחזמר אמריקאי

qoutes
qoutes
אייל קחלון
מנכ"ל חברת אגוז פתרונות מיגון ושיקום פריצות בע"מ

עו״ד סגל עונה לי על כל הצרכים המשפטיים בתחום המסחרי והקניין הרוחני, החל בייעוץ לגבי חוזים ועד טיפול מלא בפטנט של החברה. הכל באופן שוטף, מקצועי ומהיר.

qoutes
יש לך שאלה? צריך עזרה?השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם