בעידן הרשתות החברתיות ישנם יותר ויותר מקרים בהם סרטון אינטימי מודלף לאינטרנט ומותיר את מי שנחשף חסר כלים להתמודד מול ההשלכות ומול מספר האתרים הגדול המפרסמים את הסרטון שאנחנו רוצים להסיר ולהעלים. 

משרדי עורכי דין בתחום הקניין הרוחני ובכלל, לא נותנים מענה שלם לבעיה זו. לקוח שיפנה למשרד עורכי דין מסורתי על מנת לפתור בעיה זו, יתבקש להצביע על פרסום ספציפי באתר ספציפי וכלל הפעולות שינקטו יהיו מוכוונות להסרת הפרסום הספציפי, לכך יהיו עלויות שליחת מכתבים חוזרים ונשנים, הגשת תביעה במידת הצורך ועוד. 

בעידן של היום זה רחוק מאוד מלהיות אפקטיבי. בעוד שלא ניתן למחוק אותו באופן קסם מכל המכשירים הניידים בעולם, אנחנו כן יכולים לבצע סריקות אוטומטיות שוטפות והסרה של פרסומים פוגעניים ממאות אתרים פופולריים אליהם גולשים אנשים מהסביבה שלנו ובכלל בעולם. 

למשרדנו ישנם כלים מתקדמים לביצוע סריקות שוטפות באתרים השונים, איתור תכנים וביצוע הסרה מהירה (ימים ספורים בניגוד לחודשים) של תכנים אלו. 

כל זאת תוך הימנעות משימוש בהגשת תביעות, שמירה על דיסקרטיות הלקוח/ה וצמצום עלויות. שירות זה הינו דיסקרטי ואישי ולא ניתן לבצעו ללא הסכמת המצולם/ת.

איתור והסרה של תכנים

יש לך שאלה? צריך עזרה?השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם