אנחנו לא משרד עורכי הדין הרגיל שאתם מכירים. לא תמצאו אצלנו ערימות ספרים, ניירת או משרד של פעם. אנחנו משרד צעיר עם ניסיון מהשטח בקניין רוחני ופיתוח עסקי. אנחנו המקום לייעוץ, הכוונה והגנה לרעיונות ולקניין הרוחני שלך. בין אם אתה אדם פרטי או חברה, עם רעיון או מוצר קיים שכבר נמכר בשטח, יש לנו את הכלים לעזור לך לחזק את המיזם או המותג שלך.

כל מה שקשור להגנה על קניין רוחני וייעוץ עסקי ליזם המתחיל או לסטארט-אפ צעיר. משרד עורכי הדין סגל ושות' התחיל לפעול בשנת 2017. המשרד מתמחה בדיני קניין רוחני, עם דגש על רישום ואכיפת זכויות הקניין הרוחני באינטרנט באמצעות אלגוריתמים לחיפוש, איתור ושימוש בזכויות הקניין הרוחני על מנת להסיר את ההפרות מהרשת במהירות וביעילות מקסימאלית.

אודותינו
עומרי סגל
עו”ד קניין רוחני

עו"ד עומרי סגל, חבר בוועדת הקניין הרוחני הארצית, סיים בשנת 2011 את לימודי המשפטים עם התמחות במינהל עסקים. לאחר מכן, התקבל ללשכת עורכי הדין. כמו כן, לעו"ד סגל ניסיון רב כעו"ד שכיר במשרדי עורכי דין בתחום הליטיגציה והמיסחור של קניין רוחני, במשרדי עורכי פטנטים כמנהל תיקי ליטיגציה ורישום זכויות פטנטים, עיצובים והגנה על זני צמחים. בנוסף, עו"ד סגל כיהן בחברות הזנק טכנולוגיות כשותף וכסמנכ"ל קניין רוחני וכן, כמנהל חברה טכנולוגית שהתמחתה בהגנת אונליין על קניין רוחני של מותגים גדולים תוך תכנון ושימוש באלגוריתמים מתוחכמים לאיתור ולהסרה של העתקות ברשת.

 

לעו"ד סגל, ניסיון רב בתחומי הקניין רוחני ועולם היזמות, כשותף בחברות הזנק, כעו"ד לקניין רוחני, כיועץ וכשכיר במיזמים טכנולוגיים שונים, וכן, ניסיון נרחב בעריכת הסכמים וניהול תיקי ליטיגציה מסחרית ובניהול ובפיתוח עסקי וטכנולוגי. כיזם וכממציא שנתקל וטיפל בשלל מצבים ומכשולים בעצמו, לעו"ד סגל יש את הכלים והיכולת לעמוד לרשותכם בליווי משפטי, בייעוץ ובהכרה לעומק של כלל הגורמים בתחום. בנקודת הזמן העסקית בה אתם נמצאים, עו"ד סגל יעניק לכם את הליווי המקצועי והמיטבי בתחום.